Adana Eşya Depolama

Ev ve işyerinde bulunan eşyalarımız zaman içinde eskiyerek kullanmadığımız ürünler haline gelebilir. Bu eşyaları atmaya kıyamadığımız ya da ileride ihtiyaç duyarız düşüncesiyle saklamak isteyebilirsiniz. Eşya depolamaya uygun bir alanı olmayan müşterilerimizin eşyalarını ihtiyaçları oldukları süre boyunca güvenle depoluyoruz.  Sizin için manevi değeri yüksek olan eşyalarınızı da aynı titizlikle koruyarak saklıyoruz.

Adana Eşya Depolama
Adana Eşya Depolama

Adana eşya depolama firmamız depolanacak olan eşyalarınızı adresinizden teslim alarak saklama koşullarına uygun şekilde paketler. Tecrübeli ekibimiz, eşya saklamaya uygun koşulları bulunan depolarımız ve donanımlı araçlarımız ile her zaman hizmetinize hazırız. 

Adana eşya depolama firması olarak müşterilerimiz istedikleri her zaman bizlere ulaşabilirler. Hizmet almadan önce firma hakkında detaylı araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle maddi değeri yüksek olan eşyalarınız için sigortasız ve sözleşmesiz hizmet almamalısınız.

Adana Eşya Depolama Sözleşmesi

Adana eşya depolama firmamız hem müşterilerinin güvenini kazanmak hem de eşyaların sigortalanmasını sağlamak amacı ile sözleşme imzalayarak hizmet vermektedir. Sözleşmenin içeriği müşterimize verdiğimiz hizmetlerimize göre değiştirilebilir. Genel olarak imzalamış olduğumuz sözleşmemizin içeriğinde, depolanacak eşyanın cinsi, boyutu, maddi değeri, deponun açık adresi, depo koşulları, firmamızın açık adresi, müşterilerimizin bilgileri, iletişim bilgileri, depolama süresi, hizmet ücreti ve ücretin ödeme şekli yer alır.

Sözleşme imzalamak hem hizmet veren firmanın hem de müşterilerin haklarını karşılıklı olarak güvence altına alır. Yeni kurulan ve gelişmekte olan firmaların depoları eşya depolamaya çok uygun olmayabilir. İlerleyen zamanda kötü depo koşullarından kaymaklanan hasarlar meydana çıkar. Böyle durumlarda hak talep etmek için mutlaka sözleşmenin bir örneği elinizde olmalıdır.

Adana Eşya Depolama Depoları Nasıl Olmalıdır?

Adana eşya depolama firmamızın bütün depoları uygun koşullara sahiptir. Firmaların hizmet vermek için sahip olması gerektiği depo özellikleri;

  • Deponun alanı çok geniş ve ferah olmalıdır.
  • Haşere oluşmasına karşı koruma için düzenli olarak ilaçlanmalıdır.
  • Yağmur ve dolu gibi hava koşullarına karşı yüksek girişi bulunmalıdır.
  • Temiz, düzenli ve uygun sıcaklıkta olmalıdır.

Rutubet ve yüksek nem oranı olan depolarda eşyalar zaman içerisinde, paslanma, kokma ve yıpranma gibi durumlar ile karşı karşıya kalır. Özellikle ahşap ürünlerin böyle ortamlarda saklanması imkânsızdır. Havasız ve ıslak mekânlar kısa sürede maddi hasarların ortaya çıkmasına neden olur.

Adana Eşya Depolama Firması
Adana Eşya Depolama Firması

Firmalardan hizmet alırken depo koşullarını ön planda tutmalısınız. Eşyalarınız ham maddesi ne olursa olsun mutlaka temiz, havadar ve haşerelerin bulunmadığı depolarda saklanması gerekir.

Adana Eşya Depolama İşlemi Nasıl Yapılır?

Adana eşya depolama işlemi aşamalı olarak geliştirilir. Deponun temizliği ve ilaçlaması yapıldıktan sonra bu aşamalara geçilir. İlk olarak depolanacak eşyaların analizi yapılır. Eşyaların ham maddesine uygun paketleme ürünleri seçilir. Eşyaların darbelere karşı dayanıklılığı farklı olduğu için paketleme malzemeleri de farklı olmalıdır. Paketleme aşamasından sonra küçük boyutlu ve ağırlık olarak hafif olan ürünler raflara yerleştirilir. Bu sayede dış etkilere karşı daha dayanıklı hale gelir.

Büyük ve ağır ürünler diğer eşyaların üzerine konulmaz. Zamanla eşyalarda çökme ve kırılma meydana gelebilir. Depolama işlemi tamamlandıktan sonra sözleşme müşterimize teslim edilir ve müşterimiz dilerse depoyu ziyaret edebilir. Depolama süresi boyunca müşterilerimiz her zaman bizimle iletişime geçebilir.

Adana eşya depolama işlemi tamamlandıktan sonra müşterilerimizin gelip görme imkânı yoksa personelimiz yerleştirdiği eşyaların resimlerini müşterilerimize gönderebilir. Eşyaların son halini müşterilerimize saklamalarını tavsiye ediyoruz. Aylılık, yıllık ve kısa süreli olmak üzere üç farklı depolama çeşidimiz vardır. Sizin için hangi süre zarfı uyunsa tüm işlem politikalarınız o süreye göre yapılır.

Adana Eşya Depolama Hizmetine Neden İhtiyaç Duyulur?

Eşya depolama ihtiyacı ev taşırken, fazla eşya sebebi ile mekânların daralması, kullanılmayan ancak atılmak istenmeyen ya da maddi değeri yüksek olan eşyaların saklanması gibi nedenle ile ihtiyaç duyulabilir. Son yıllarda çok talep edilen bir hizmet olmasına rağmen profesyonel şekilde sunan firmalar çok azdır. Özellikle değerli eşyaların saklanması büyük tecrübe gerektirir.

Eşyaların yerleştirildiği sırada haşere gibi bir sorun olmamasına rağmen ilerleyen zamanlarda değişen ortam koşulları nedeni ile görülebilir. Depolarımız düzenli aralıklar ile ilaçlanır ve temizlenir. Temizlik şirketlerinden profesyonel ve derinlemesine hizmet aldığımız için sorun yaşamıyoruz. Haşere türleri birbirinden farklı genetik yapıya sahiptir. Bu nedenle tek tip ilaçlama her zaman yeterli olmaz.

Adana Eşya Depolama Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eşya depolama firması seçerken dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. İlk olarak depoların şehir merkezine olan yakınlığını sorgulamalısınız. Eşyalarınıza ne zaman ihtiyacınızın olduğunu bilemeyebilirsiniz. Bu nedenle yakın mesafe olması çok önemlidir. Firmanın sahibi olduğu depoları mutlaka ziyaret etmelisiniz. Deponun ortam koşullarını ve nem değerlerini sorgulamalısınız.

Adana Eşya Depolama Ücretleri
Adana Eşya Depolama Hizmeti

Adana ev eşyası depolama sözleşmesi imzaladığını ve sigortalı hizmet verdiğini sormanızı tavsiye ediyoruz.  Sorunlarınıza kısa sürede etkili çözümler bulmamız ve samimi karşılamamız nedeni ile sizlerde bizleri tercih edebilirsiniz. Özel eşyalarınızı ve diğer tüm eşyalarınızın özenle depoluyoruz. Müşterilerimizin güvenlerini kazanmak ve olumlu referanslarına sahip olmak önceliğimiz olduğu için hizmet prensibimiz müşterilere yöneliktir.

Eşya depolama sözleşmesinin içeriğinde, firmanın irtibat bilgisi, ödemenin şekli ve faturası, eşyaların nakliyesi ve depolama protokolü, kiralama bedeli, sigorta şartları, sözleşmenin fesih edileceği durumlar, depolama süresi ve müşterinin irtibat bilgileri yer alır. Maddi değeri yüksek olan eşyaların tutarları, modelleri ve saklama koşulları gibi ek bilgiler eklenebilir.

Hangi Eşyalar Depolanabilir?

Müşterilerimizin depolanmasını  istediği bütün eşyaları depolama hizmeti veriyoruz. Mobilya, ofiste kullanılan eşyalar, kitap, DVD gibi müzik aletleri, piyano, kasa, beyaz eşya, araba parçaları ve aklınıza gelebilecek diğer eşyaların depolama hizmetini sunuyoruz.

Depolanan eşya sayısı arttıkça işlem maliyeti yükselir. Bu nedenle depolanacak olan eşyalarınızı ayırmanızı tavsiye ediyoruz. Yeni kurulan firmalar fazla ücret almak için böyle bilgileri sizlere vermeyebilir. Bu nedenle ileride ihtiyacınızın olmayacağı eşyaları depolamanızı tavsiye etmiyoruz.

Adana Eşya Depolama Hizmetinin Avantajları

Sektördeki birçok evden eve nakliye firmasının küçükte olsa bir deposu bulunur. Kaliteli ve profesyonel bir şekilde aldığınız bu hizmet sizlere çok büyük avantajlar sağlar. Fazla eşya nedeni ile daralan ev ve iş yerlerinizin ferahlamasını sağlar. Manevi değeri yüksek olan eşyaları güvenli şartlarda korur. Yeni almak istediğiniz mobilya gibi eşyalar için yer açar.

Ev ve iş yeri tadilatı gibi durumlarda eşyaların kısa süreli depolanmasını sağlar. Firmaların imzaladıkları sözleşmeler sizin için yetersiz olursa ek maddeler ekletebilirsiniz. Depolama işlemi maddi ve manevi açıdan eşyaların güvenini sağlar. Adana ucuz ev taşıma hizmetini sizlere sunmaktayız.

Mert Korkmazoğlu Depo
Call Now ButtonFiyat Teklifi Al
Adana evden eve nakliyat
Adana evden eve nakliyat
Adana evden eve nakliyat
Adana evden eve nakliyat
Adana evden eve taşımacılık