Adana Piyano Taşıma

Adana Piyano taşıma uzmanlık ve deneyim gerektiren hizmet türüdür. Piyano eşya nakliyesi mevzusunda uzman olan eşya taşımacılık şirketimiz lüzumlu olan doğru taşımacılık ekipmanları ile sizlere hizmet sağlamaktadır. Piyano eşya taşıma dikkatli ve güvenli bir halde yapılmadığı taktirde oldukça zor bir hizmet türüdür. En ufak yaşanabilecek bir aksilikte piyanonun taşınma esnasında zarar görme olasılığı oldukça yüksek neticeleri taşımaktadır. Bir piyanonun averaj olarak ağırlığı ise 200 kilogram yada 450 kilogram içinde olabilmektedir. Akbaşlar Taşıma şirketi olarak hususi asansörlü taşıma yada forklift sistemlerimiz ile piyano taşımacılığı yapıyor ve adresinize teslimini sağlıyoruz. Bu hizmet bilhassa belirtmemiz gerekir ki oldukça duyarlılık gerektiren bir hizmet türüdür ve muhakkak doğru ekipmanların kullanımı doğrultusunda yapılması gerekmektedir. Adana şehirlerarası ev taşıma  hizmeti içine piyano taşıma dahil değildir.

Adana  piyano taşıma

Akbaşlar  Taşıma olarak yapmış olduğumuz gözlemlere bakılırsa öteki taşımacılık firmalarımız bina içersinde eşya taşımacılığı yapmış bulunduğunu görmekteyiz. Bu da piyanoya oldukça geri dönüşü mümkün olmayan zararların gelmesini kolaylaştırmaktadır. Muhakkak piyanolar bina içinde yada bina asansör sisteminin kullanılmasıyla değil, bina dışına kurulan asansörlü taşımacılık ekipmanlarının kullanımıyla yapılmalıdır.

Piyano taşımacılık işlerinde sektöründe önder konumda olan firmalardan destek almanız icap ettiğini belirtmek isteriz. Birçok taşıma şirketi düzgüsel bayağı bir eşyayı taşır şeklinde piyano nakliyesi yapmaktadır. Piyano taşımacılığını hiçbir süre tecrübesiz firmalara yaptırılmaması ihtiyaç duyulan riskli bir iştir. Adana  Asansör kiralama hizmetimiz piyano taşıma işinde kullanılmaktadır.

Piyano nakliyesi hizmeti öncesinde piyano olduğundan daha iyi ve daha kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak ambalajı yapılır. Çoğu zaman kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri içinde havalı naylon, kraft kağıt, streç, bant, ip, battaniye vb. malzemeler kullanarak paketleme işlemi yapmaktayız. Personellerimiz tarafınca iyi düzeyde paketlenen eşyalar hususi askı sistemleriyle emniyetli bir halde taşınmaya hazır hale getirilir.

Akbaşlar  Taşıma olarak 1995 yılından bu yana siz kıymetli müşterilerimizin piyano taşımacılığı alanında bir oldukça bireysel ve kurumsal firmaların eşyasını taşımış, yeteri seviyede tecrübesi bulunan, hususi taşıma araçlarıyla sizlere sorunsuz nakliye hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir taşıma şirketidir.

Adana evden eve nakliyat
Adana evden eve nakliyat